B&B met zeezicht noord-west Sardinië

€419.500 k.k.

Extra's

  • Bronwaterinstallatie
  • Centrale verwarming
  • Fruitbomen
  • Gemeubileerd
  • Overkapping/veranda
  • Parkeerplaats
  • Tuin
  • Website
  • WiFi
  • Winstgevend
  • Zolder

Details

Zeezicht, vrijheid, ruimte en rust!

Hou je van de serene rust en de stilte van de natuur, maar heb je wel graag alle voorzieningen binnen handbereik? Met een supermarkt, apotheek, bank, openbaar vervoer en horeca op loopafstand?
Deze vrijstaande woning ligt aan de rand van het dorp op 5 minuten van zee en circa 10 minuten van het toeristische stadje Bosa. De woning bestaat uit een eigenaarsgedeelte en een B&B gedeelte, deze zijn volledig van elkaar gescheiden waardoor de eigenaar zijn privacy heeft gewaarborgd.

Het uitzicht is fenomenaal. Vanuit de woning en de tuin met eigen wijngaard heb je een panoramische view over de Middelandse zee met iedere avond een adembenemende traktatie van de magische zonsondergang. Met een blik opzij kijk je op de bergen, landerijen en het heuveldorpje Magomadas.
Hier is het heerlijk ongestoord en comfortabel wonen in de in 2020 grotendeels gemoderniseerde woning met B&B.

Het ruime grondstuk van circa 3.250m2 biedt alle mogelijkheden voor het mediterrane buitenleven. Het geheel omheinde perceel bestaat uit, onder andere, een kleine wijngaard met bekende druiven van Sardinië, een boomgaard met verschillende fruitbomen waaronder abrikoos, perzik en peren, een moes- en kruidentuin en een bloementuin. Twee ruime zitterrassen waarvan één met een houten pergola begroeit door jasmijn en tafeldruiven.

Er is parkeerruimte voor tenminste 6 auto’s op eigen terrein. Het perceel is omheind met een oude Sardijnse gestapelde stenen muur, een natuurlijke afscheiding d.m.v. bramenstruiken en afsluitbaar met twee ijzeren poorten aan de voor- en achterzijde. De ‘hoofd’ toegangspoort is handmatig, maar ook volautomatisch te openen en sluiten. Deze poort is tevens voorzien van een nieuwe video-intercominstallatie die vanuit huis bedienbaar is.

Qua bebouwing is er naast het woonhuis nog een originele tufstenen ruïne van ruim 100 jaar oud, die nu in gebruik is als proeflokaal, buitenterras en orangerie voor citrusbomen.
De ruïne heeft echter ook potentie voor het realiseren van een extra woning of drie verhuurbare kamers.
Er is een stenen buitenberging (cassetta) voor tuingereedschap en dergelijke, voorzien van elektra en een eigen grondwaterpomp (pozzo).
Er bestaat de mogelijkheid om het huis ook op dit eigen water aan te sluiten. Recentelijk is het grondwater geanalyseerd door een laboratorium uit Alghero en de Universiteit Groningen.

De wijngaard is ongeveer 40 jaar oud en telt circa 500 wijnstokken; in 2020/2021 is deze volledig gerenoveerd en gedeeltelijk voorzien van nieuwe aanplant, met druivenrassen zoals de fameuze blauwe Cannonau, blauwe Monica en de witte Vermentino.

De B&B heeft een geheel eigen toegang en entree, telt 4 tweepersoonskamers, drie nieuwe badkamers en een eetkamer. Alle ruimtes zijn gemoderniseerd in 2020. De volledige elektrische installatie alsook de waterleidingen en riolering zijn vernieuwd.

Het gehele interieur zoals; bedden, matrassen, gordijnen en meubilair, het bad- en bedlinnen, de website, reviews en boekingen zijn in de overnameprijs inbegrepen. Je koopt een ‘going concern’, dus een lopend bedrijf. Je hoeft niets meer zelf aan te schaffen dan alleen de zaken die je zelf persoonlijk wil maken.

Voor meer informatie download u de brochure of neem contact met ons op.

Tekeningen

google maps situatie.jpg

Bijlagen

  • ID: 29166
  • Gepubliceerd: 5 april 2023
  • Laatste Update: 12 mei 2023
  • Weergaven: 4133