B&B te koop: Dijkstraat 64 te Asten, Noord-Brabant

€1.495.000 k.k.

Extra's

  • Beveiligingssysteem
  • Centrale verwarming
  • Keuken
  • Open haard
  • Parkeerplaats
  • Sauna
  • Tuin
  • TV aansluiting
  • Vrijstaande garage

Details

Droomt u ervan om te wonen in een prachtige langgevelboerderij en daarbij uw werk aan huis te combineren, of zoekt u ruimte voor uw hobby? Dan is deze sfeervolle langgevelboerderij met maar liefst 458 m² woonoppervlakte en een vrijstaande schuur van 121 m² beslist iets voor u! Of u nu graag in uw vrije tijd bezig bent met bijvoorbeeld oldtimers, een praktijk aan huis wilt, stiekem droomt van een Bed & Breakfast of op zoek bent naar grote woning voor het bieden van zorg, Dijkstraat 64 in Asten biedt dit allemaal! De boerderij is gelegen op een ruim bemeten en privacy biedend perceel van maar liefst 5.040 m².

De eigenaren vertellen:

“Het echte woongeluk hebben wij mogen ervaren aan de Dijkstraat 64 in Asten. Hier hebben wij van de woonboerderij een Hoeve gemaakt door ons motto “ruimte schept mogelijkheden” uit te voeren. Onze hoeve werd in de loop der jaren niet alleen onze woonplek maar ook onze werk- en hobbyplek. Het hoogtepunt was zeker 13 fantastische jaren B&B Hoeve Nijssen.

Onze hoeve is landelijk gelegen in het buitengebied van Asten, slechts 1 km van afrit 35 van de A67. Een perfecte uitvalsbasis: binnen 20 minuten ben je in het centrum van Eindhoven; het centrum van Helmond is binnen 10 minuten te bereiken en ook Venlo is binnen 30 minuten te bereiken. Het centrum van Asten ligt op 3 km van onze Hoeve welke is gelegen aan de doorgaande weg van Lierop naar Asten. Per fiets maak je gebruik van het nieuwe fietspad. Wandelen doe je dichtbij op de Strabrechtse Heide en in de Peel.

En dit woongeluk wensen wij nu iemand anders toe.”

Hoewel met grootste zorg deze brochure is samengesteld kan alleen een bezichtiging u een goed en volledig beeld geven van dit bijzondere object.

KENMERKEN:

Bouwjaar: 1816
Energielabel: C
Woonoppervlakte: 458 m²
Inhoud: 1.678 m³
Externe bergruimte(n): 176 m²
Perceelsomvang: 5.040 m²

BIJZONDERHEDEN:
• De hoeve is in 2006 in eigendom verkregen en zeer goed onderhouden. Door de jaren heen hebben er diverse verbouwingen plaatsgevonden, waaronder het creëren van badkamers, het plaatsen van nieuwe kozijnen en een volledig nieuwe rieten kap. Daarnaast hebben de huidige eigenaren de oorspronkelijke schuur gemoderniseerd en de overige bijgebouwen nieuw gebouwd;
• De boerderij is voorzien van een alarminstallatie met 4 camera’s;
• Er is een glasvezelverbinding waardoor er in de gehele boerderij goed Wifi bereik is;
• Binnen het bestemmingsplan heeft de boerderij de bestemming Wonen met functieaanduiding Bed & Breakfast waardoor maximaal 11 (eenpersoons) bedden zijn toegestaan;
• De langgevelboerderij is 13 jaar in gebruik geweest als Bed & Breakfast Hoeve Nijssen en heeft hierin een zeer goede naam opgebouwd;
• In 2018 heeft de huidige eigenaar de Nederlandse B&B prijs gewonnen;
• Op het volledig omheinde erf is een carport aanwezig waarvan de constructie berekend is op het plaatsen van zonnepanelen.

INDELING:

Via de oprit en de door middel van een tuinhek afgesloten patio bereikt men de achterdeur. Hierna wordt de entree bereikt met toegang tot de kelder onder de opkamer.

In de kopgevel, het oorspronkelijke woongedeelte van de langgevelboerderij, is een kamer met opkamer aanwezig. Ten tijde dat de Bed & Breakfast werd gerund was dit de eetkamer voor de gasten. Aangrenzend zijn een slaapkamer en badkamer met inloopdouche aanwezig.

Leefruimte
Via de entree is de zeer royale leefruimte bereikbaar. Vroeger deed dit gedeelte van de boerderij dienst als stal. In het verleden is deze ruimte omgebouwd tot een sfeervolle leefruimte, met meerdere zithoeken en hierdoor is er volop ruimte voor het creëren voor een eigen plekje in huis. Authentieke details zijn behouden gebleven.

LEEFKEUKEN
De royale leefkeuken biedt een enorme werkruimte, AGA en proviand kast. Door middel van speelse elementen zoals een luik tussen de keuken en de eetkamer heeft u contact met uw huisgenoten/familieleden.

ZITHOEK MET VIDE
De royale zithoek van de woonkamer kenmerkt zich door enorm veel lichtinval. Vanwege de oude houten gebinten van de voormalige stal en de moderne inrichting heeft de ruimte een echte wauwfactor. Dit gedeelte van de woning is voorzien van een gashaard waardoor het in elk seizoen heerlijk vertoeven is in deze prachtige ruimte. Via dubbele openslaande tuindeuren heeft u toegang tot de prachtig aangelegde en verzorgde tuin.

TUINKAMER
Aangrenzend aan de leefruimte bevindt zich de tuinkamer met aangrenzende badkamer en eigen entree via de bijkeuken. Deze ruimte is vanwege haar mooie ligging en prachtige uitzicht op de tuin zeer geschikt voor diverse doeleinden, zoals werkkamer, speelkamer of een aan huis gebonden beroep. Ook kan de kamer weer in gebruik worden genomen als slaapkamer. Tussen de leefruimte en tuinkamer vindt men een grote garderobe. De tuinkamer was voorheen in gebruik als slaapkamer ten behoeve van de Bed & Breakfast. Deze kamer geeft middels openslaande tuindeuren direct toegang tot de tuin.

BIJKEUKEN
De bijkeuken is, met dubbele badkamer, vanuit zowel de entree als de leefkeuken bereikbaar. De badkamers zijn beiden voorzien van een inloopdouche en toilet. Tevens bevindt zich in de bijkeuken een werkkast/opbergkast.

EERSTE VERDIEPING
De eerste verdieping is bereikbaar middels twee trapopgangen, vanuit de entree en de woonkamer. Deze verdieping heeft de beschikking over vijf slaapkamers, twee badkamers, een toilet en werkkamer/vide met balkon. Kenmerkend aan de bovenverdieping is de vele lichtinval en het gevoel van persoonlijke ruimtes. Door de speelse indeling heeft iedereen een eigen plekje.

MASTER BEDROOM
De ouderslaapkamer beschikt over een ensuite badkamer en een garderobe met aan beide kanten kastruimte. De badkamer is voorzien van elektrische vloerverwarming, een ligbad, douche met massage douchepaneel, toilet en twee wastafels.

SEMI MASTER BEDROOM
Aan de achterzijde van de boerderij bevindt zich een tweede grote slaapkamer met sfeerhaard. De slaapkamer heeft prachtig zicht op de tuin en aangrenzend bevindt zich een badkamer met ligbad.

Op de overloop zijn diverse praktische kasten en bergruimtes aanwezig met onder andere de cv-opstelling uit 2022 en de infraroodsauna .

SCHUUR/GARAGE
De royale schuur met drie dubbele, elektrisch bedienbare deuren geeft u de mogelijkheid tot het uitoefen van uw hobby of praktijk aan huis. Het eerste gedeelte van de schuur/garage beschikt over een hobbyruimte. De hobbyruimte heeft een eigen ingang en een doorgang naar de grote schuur van 121 m². De schuur staat middels een overkapping in verbinding met de woonboerderij. Tevens vindt u op het perceel een apart schuurtje waar de aanhanger geparkeerd kan worden.

CARPORT
Tegenover de schuur is een ruime carport (met plaats voor maar liefst vier auto’s!) aanwezig met de mogelijkheid om eventueel uw camper te stallen.

TUIN
In de prachtig aangelegde en verzorgde tuin rondom is het in alle jaargetijden genieten! De parkachtige tuin met diverse borders, terrassen, sfeervolle verlichting en volwassen bomen biedt volop privacy. De tuin is voorzien van een beregeningsinstallatie en is ingericht voor robotmaaiers. Onder de kapschuur met eiken houten gebinten en houtkachel kunt tot in de late uurtjes genieten. De kapschuur is tevens voorzien van een tv aansluiting. Om het buitenleven compleet te maken kan er van een gedeelte van het huidige gazon een dierenweide gecreëerd worden. Er is dan ook een dierenverblijf met schuilgelegenheid aanwezig voor het houden van hobbydieren.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Adriaan van den Heuvel makelaars en adviseurs via het mailadres heuvel@heuvel.nl of via telefoonnummer 0492-661884.

BUITENSTATE MAKELAARS: specialisten in landelijk wonen. Met onze kennis en expertise van het buitengebied staan wij graag voor u klaar bij de koop of verkoop van uw landelijk gelegen woonboerderij, villa of vrijstaande woning!

Tekeningen

97249_BG.jpg

97249_CP.jpg

97249_DV.jpg

97249_EV.jpg

97249_KS.jpg

97249_SCH.jpg

Video

Bijlagen

  • ID: 28532
  • Gepubliceerd: 16 september 2022
  • Laatste Update: 16 september 2022
  • Weergaven: 260